IMG_8550.jpg

Wie maken het

allemaal mogelijk?

Jan Bunk1.JPG
Jan Bunk

Managing Director

j.bunk@burgservice.nl
+31 088 00 30 801
Moerdijk
Frank Clarijs.JPG
Frank Clarijs

Controller – HR

f.clarijs@burgservice.nl
+31 088 00 30 802
Moerdijk
Cor den Ridder.JPG
Cor den Ridder

Sr. Operations Manager

c.denridder@burgservice.nl
+31 088 00 30 830
Moerdijk
Peter Rozenbrand 2.JPG
Peter Rozenbrand

Accountmanager

p.rozenbrand@burgservice.nl
+31 088 00 30 812
Moerdijk
Peter Rozenbrand 2.JPG
Dalibor Pavkovic

Accountmanager

d.pavkovic@burgservice.nl
+31 088 00 30 815
Moerdijk
Arjan Kooij.jpg
Arjan Kooij

Estimator

a.kooij@burgservice.nl
+31 088 00 30 834
Moerdijk
arie.JPG
Arie Tolwijk

Estimator

a.tolwijk@burgservice.nl
+31 088 00 30 831
Moerdijk
Hans van Wijngaarden.JPG
Hans van Wijngaarden

Workshopmanager (tank)trailers

h.vanwijngaarden@burgservice.nl
+31 088 00 30 811
Moerdijk
Hans van Wijngaarden.JPG
Jan Wesselman

Workshopmanager, Tankcontainers

j.wesselman@burgservice.nl
+31 088 00 30 841
Moerdijk
Wout Maaskant.jpg
Wout Maaskant

Workshopmanager, Tankcontainers

w.maaskant@burgservice.nl
+31 088 00 30 841
Moerdijk
rinus.jpg
Rinus Goeree

Parts sales – buyer, warehouse manager

r.goeree@burgservice.nl
+31 088 00 30 820
Moerdijk
Harry Klootwijk.jpg
Harry Klootwijk

Parts sales – buyer

h.klootwijk@burgservice.nl
+31 088 00 30 822
Moerdijk
evert van maanen.png
Evert van Maanen

Sr. Operations Manager

e.vanmaanen@burgservice.nl
+31 088 00 30 877
Barneveld
evert van maanen.png
Gert Geurtsen

Production planning & Control, Purchase

g.geurtsen@burgservice.nl
+31 088 00 30 880
Barneveld
Nieuwe collega Cornelis.png
Cornelis Rietveld

Workshopmanager

c.rietveld@burgservice.nl
+31 088 00 30 876
Barneveld
Nieuwe collega Cornelis.png
Paul Boshuis

Part sales -buyer / Warehouse

p.boshuis@burgservice.nl
+31 088 00 30 879
Barneveld
Nieuwe collega Cornelis.png
Brenda Berkhof

Administrative Assistant

b.berkhof@burgservice.nl
+31 088 00 30 878
Barneveld
onderhoud.jpg

Directe offerte aanvragen voor onderhoud

nu aanvragen
Offerte blok nieuwbouw intra TG Smilde (1).JPG

Directe offerte aanvragen voor nieuwbouw

nu aanvragen